Vyzdobíme dům na podzim: jak používat podzimní výzdobu

Podzimní kompozice pro interiér fotografie

Pouze v básni o podzimních expresních frázích "smutný čas" a "oko kouzlo" by mohlo být použito tak blízko - v jedné řadě.

Není divu, že velký ruský básník velebili krásu podzimní přírody, protože jen světlé barvy a vítaným ochladit v parném létě může nějak pomoci v boji proti podzimní blues. Proto není marné, že se nyní stalo tak populární a ve svých bytech navrhovalo zvláštní "podzimní rohy". Přidání do interiéru něčeho jasného, ​​teplého a přirozeného pomůže podzimnímu dekoraci domu, který je velmi rozmanitý.

Podzimní dekorace pro domácí fotografii
Podzimní dekorace pro domácí fotografii

Už jako dítě při výuce práci, kterou jsme všichni učili dělat řemesla z přírodních materiálů, je to pravda, pak je to přehnané považovat za umění, přestože rodiče a chválil své výtvory. Nyní je materiál pro takové plavidlo se nezměnil, ale výkon zařízení, varianty produktu a nápady, jak vyzdobit dům na podzim, stanou mnohem zajímavější, originální a krásné.

Materiály pro dekoraci

Jako materiály pro domácí dekoraci použité jsou stejné od dětství známých přírodních materiálů: suché podzimní listí poslední „léčbu herbáře“ a lehnout si pod tlakem ve starých knihách, suché stonky obilovin, větviček a sušených květin, žaludy a klobouky, borovice a jarní kužely, semena rostlin, podzimní ovoce a bobule, stejně jako jiná podzimní atributy.

Například z žaludů můžete udělat nádherný vnitřní věnec.

Zajímavý podzimní výzdobu interiéru lze vytvořit i bez kombinace několika prvků. Vylila ve vysokém skleněném lesklém žaludu a vypadala efektivně jako dekorativní složka minimalistického stylu. Můžete také vyzdobit žaludy se svícny, zejména ne zaměřit pozornost na detaily, protože žaludy ve velkém množství samy o sobě mají jasný přízvuk v interiéru. Košík nebo dekorativní nádoba s kužely na parapetu nebo na zásuvce budou vypadat velmi originálně a dokonce i báječné.

Jak zdobit dům na podzim: vázy s přírodním dekorem
Jak zdobit dům na podzim: vázy s přírodním dekorem

Tento podzimní dekor pro dům má obrovskou výhodu: obecně to nevyžaduje čas zdobit. Je třeba pouze hledat a shromažďovat žaludy a kužely, a proto je nutné navštívit pouze dubový nebo jehličnatý les. Ti, kteří se chovají jako houbař, nebo obratně využívají jiné dárky z lesa, si můžete vzít extra balíček na přírodní materiály, a to na pravidelné cestě.

Během jakéhokoliv procházku do lesa nebo do parku, můžete okamžitě udělat kytici podzimní listí, které domy by bylo nejlepší pohled na pokoji tabulce Parapety nebo jídelní.

Při vytváření složité kompozice a vynalezl zajímavé možnosti, jak správně vyzdobit dům na podzim, si můžete prohlédnout ve skříni, nebo se přátelům staré koše, různé zajímavé hrnce nebo láhve, nežádoucí děravé vědro nebo kované svícny a ozdobte je. Pro amatérskou samoobslužný dům, jakákoli malá věc a stará věc na farmě přijdou v pořádku.

Chcete-li zdobit interiér, můžete použít přírodní základ: například, aby podzimní věnec na dveře, můžete vytvořit základ flexibilních větví.

Vytváření kytic

Jedním z nejjednodušších, ale z této neméně krásné varianty interiérových dekorací je kytice z podzimních listů, obilovin nebo sušených květin. Tento detail interiéru je vhodnější pro kuchyň nebo chodbu, ale dokonce iv obývacím pokoji můžete začít hrát s novými barvami, pokud si vyberete správnou kombinaci.

Nejčastější kytice z podzimních listů vypadá zajímavě z kameniny a sušené květy se dobře skládají se sklem. Obiloviny nelze dokonce umístit do vázy, ale jednoduše položit na parapet, předtím svázaný řetězem nebo jinou rostlinou.

Dekorativní kytice z podzimních listů
Dekorativní kytice z podzimních listů

Krásně vypadá jako osamělá suchá větev, kterou lze umístit do podlahy nebo stolní vázy. Děti, které jsou vždy rádi zdobí vánoční strom v přední části Nového roku, můžete si dovolit, aby se oblékli a podzimní strom: na větvi pomocí stuhy pověsit kužely, žaludy, nebo z nich řemesla.

Nejvíce nádherné a elegantní kytice jsou získávány z podzimních květin v kombinaci s listy a větvemi. Použijte pro takovou kytici obecně všechny světlé, které zůstaly v zahradě nebo na zahradě. Speciální prvek každé kytice se stává physalis - tyto oranžové "bomby" vždy potěší oko a dávají hravou náladu.

Podzimní kompozice
Podzimní kompozice

Populární je nyní vytvoření květu z podzimních listů, většinou javoru. Ohýbání a zkroucení je možné vytvořit pupeny, které vypadají jako růže. Tři nebo pět takových "růží" v rámci jiných listů udělá úspěšnou kytici, která bude potěšena nejen na podzim, ale i v zimě, na jaře a dokonce iv létě.

Věnce pro interiér

Dalším oblíbeným trendem při vytváření podzimní nálady v domě jsou věnce. Krásně vypadají věnce z podzimních listů a na hlavách dívčích, ale v interiéru dělají obecně zázraky. Obecně v Evropě nebo Americe věnce zdobí dveře, ale v našich bytových domech tyto ozdoby jsou nepravděpodobné, že by bylo vhodné podívat se na kovových dveří. Majitelé příměstských domů mají štěstí: mohou tak umožnit výzdobu zahrady nebo vstupu do domu. Zbytek by se však neměl zoufat. Původní vzhled vypadá jako podzimní výzdoba pro interiér na kuchyňských dveřích, stěny v chodbě nebo okna. Také s věnem nebo několika věnce můžete krásně porazit paprsek v kuchyni.

Dekorativní věnce pro interiér
Dekorativní věnce pro interiér

Obvykle jsou takové věnce vyráběny ze stejných suchých listů nebo obilovin, s nimiž je třeba dbát na to, aby nedošlo k jejich rozbití. Drát nebo drobné desky se používají jako základ, na kterém jsou součásti věnce lepeny nebo svázány. Mohou být přidány do věneček svazků obyčejných nebo černých chokeberry, divokých hroznů, malých jablek nebo jejich imitace.

Mimochodem, voskové modely darů na podzim vypadají jako skutečné, ale nezhoršují se a potěší více než jednu sezónu. Navíc jsou mnohem lehčí než jejich protějšky, a proto jsou univerzálnější v užívání.

Původní podzimní dekor pro dům v podobě věnce může být vyroben z žaludů a jejich klobouků nebo kuželek. jejich lepení dohromady, můžete získat pevnou dekorativní věnec, který může mít také své právoplatné místo v interiéru obývacího pokoje, kuchyně, kanceláře nebo chodby.

Originální věnce pro výzdobu interiérů
Originální věnce pro výzdobu interiérů

Stejným způsobem můžete použít kaštany, semena rostlin, suché tyčinky, kůru stromů a další přírodní materiály. Jedinou podmínkou pro vytvoření věnce je jeho úplnost, izolace. Pokud tomu tak není, můžete snadno vytvořit další zajímavé kompozice.

Vytváření písní

Existuje mnoho nápadů, jak zdobit dům na podzim, a vždy můžete přijít s něčím z vašeho, jedinečného a neopakovatelného. Co je nejzajímavější, atributky na podzim téměř nedokáží přesídlit interiér. Co je dobré, je podzimní dekor pro dům, takže je to proto, že s ním můžete prakticky experimentovat téměř beztrestně. Podzimní teplé barvy a přirozené textury jsou vhodné v každém stylu interiéru a každé místnosti: od koupelny po ložnici.

Samozřejmě není vhodné, aby každá police a každá porcelánová část interiéru spojila další suchou trávu nebo listy, jinak se dům změní v kouzelnickou pohádku. A ve zbytku se můžete plně spolehnout na vaši představivost.

Nejjednodušší a nejnáročnější materiálové nebo dočasné náklady na interiér jsou jednoduché kompozice z jablek, kuželů, žaludů, větviček, listů a bobulí popílku. Z jejich jednoduchosti vypadat horší, nebudou spíše naopak. Pro oblíbené současné high-tech nebo minimalistické styly jsou tyto dekorativní prvky považovány za nejvhodnější.

Podzimní kompozice pro interiér
Podzimní kompozice pro interiér

Suchá větvička s bobulemi ve váze, jablka ve skleněném svícnu, osamělé listy na plátně jsou v jejich jednoduchosti zajímavé. Ozdobí jak jídelní stůl, tak římsou nebo výklenkem ve zdi.

Dekor pro zdobení domu na podzimní fotografii
Dekor pro zdobení domu na podzimní fotografii

Další zajímavou možností pro zdobení domu je suchý list visící na stuze nebo nitě. Krásně vypadají jako rámované závěsné dekorace a volně visící na nitě listů, vytvářející závitovou záclonu. Tuto metodu můžete použít k ozdobě okna v mateřské škole. Zde můžete do sklenice přilepit několik listů a před novým rokem je nahradit sněhovými vločkami.

Podzimní výzdoba interiéru
Podzimní výzdoba interiéru

Dekorace s pomocí podzimních atributů známých věcí je také vhodná. Takže rámeček pro fotografie nebo zrcadlo zdobený klobouky žaludů vypadají velmi stylově a jsou vhodné pro přírodní interiéry v ekologickém stylu. Pomocí žaludů, větviček a malých kuželů můžete "kreslit" nějakou kompozici na plátně nebo ve stromu a můžete s tímto dítětem udělat takovou kreativitu.

Dekorace interiéru v podzimním stylu
Dekorace interiéru v podzimním stylu

Jednou z nejkrásnějších možností představení podzimu do interiéru jsou bohaté a velké kompozice různých materiálů. Pro ně je žádoucí zvolit stabilní základnu ve formě koše nebo dokonce vědra a žlaby, které samozřejmě musí být zaderkorirovat a pak vyplněny. Pro takovou krásu můžete použít sušené květiny, hrušky a jablka, větve a bobule, kužely a žaludy - společně vytvářejí unikátní podzimní výzdobu.

Video uvedené níže obsahuje nápady na zdobení domu na podzim, možná si všimnete některé z nich.

Útulnost pro váš domov!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli kliknutím na ikonu sociální sítě. Děkuji!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 35 = 42

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: