Jak zdobit salát pro Nový rok 2018: nápady a mistrovské kurzy

Silvestrovská gala večeře

Novoroční stůl vždy chce zdobit obzvláště a nějak báječně, protože tento svátek je spojován s divy a zábavy. Zdobení salátů je jedním ze způsobů, jak přitáhnout pozornost k jídlu a rozveselit hosty.

Jak vyrobit nový rok 2018?

Rok žlutého pozemského psa
Nový rok 2018 - Rok žlutého pozemského psa

2018 - Rok Žlutého Zemní psi a toto téma nabízí mnoho prostoru pro experimentování s ohledem na jedlé výzdoby, protože hostitelka můžete ozdobit nejen nádobí zimní prvky, ale také používat letní Podrobnosti: postavit kompozici z ovoce, vylíčit psa a okolní vícebarevné krajiny. Všechno to bude vhodné a poměrně zábavné, zvláště pokud má rodina děti.

Poradenství! Po prostudování různých technik zdobení salátů (foto různé možnosti a prvky, vyrobený vlastníma rukama, můžete vidět níže), budete moci přijít s vlastními příběhy, a možná budete mít možnost spojit letní téma s zimě nosit psí čepici s klapky na uši, priporoshit „sněhové“ stromy květiny, který se používá nejen recepty na zeleninové a masové saláty, ale i sladké ovoce a smíšené chuť.

Masové občerstvení na stole
Každý ví, že pes je velkým milovníkem masa, takže na stůl položí masové pokrmy a občerstvení
Nový rok salát v podobě psa
Novoroční saláty mohou být vyzdobeny ve tvaru psa
Dort v podobě psa
Dort může být také vyroben ve formě psa
Cookies ve formě kostí a tlap
Doplnit tabulku pomůže cookies ve formě kostí a tlapky

Stolní dekorace ve tvaru psa

Zde je jeden nápad: připojte několik ananasů ve tvaru stromového kmene a postavte se ze dvou banánů, manga a pomeranče, dva psi procházejí pod stromy. Ovoce lze upevnit pomocí párátky. Ujišťujeme, že takový neobvyklý dezert bude určitě těšit dětem.

Pes z banánu
Symbol roku, pes, může být vyroben z ovoce, například z banánu

Nezapomeňte, že primární barvy, a tak Eve - žluté, pískové, béžové, oranžové, červené, a používání těchto výrobků, které jsou v souladu s nimi banány, zvon žlutou papriku, mrkev plátky, plátky pomeranče, rajčata a řepa. Většina z těchto barev je snadné najít mezi složkami mnoha tradičních ruských salátů, a proto je jejich používání nebude obtížné.

Žlutá a oranžová zelenina a ovoce
Na stole pro rok žlutého psa stojí za přípravu správné barvy pro zeleninu a ovoce
Mandarinky
Mandarinky - Nový rok symbol pro celou dobu

Zvednutím základního salátového receptu a vařením můžete začít zdobit. Udělejte nádobí formou daru, pomocí několika jednotlivých prvků - růže z řepy, sýrové nebo fenické cibule, proužky červené ryby.

Zvedl losos
Růže z pruhů lososa je velmi snadné
Salát zdobený červenou rybkou
Zeleninový salát může být zdoben červenými rybami nahoře
Klobása květina
Květina z krájení klobás bude skutečnou výzdobou nového roku

Přemýšlejte o tom, jak zdobit salát v roce 2018, pamatujte si, že dekor může obnovit jakýkoli zapomenutý recept. Po vynalezu nové formy podání a přidání trochu koktejlu na salát, můžete být skutečně hostesky inovace. Několik jednoduchých prvků zahřeje zájem hostů o jídlo a slavnost bude úspěšná.

Nezapojte se s novoročním stolem bez zimního tématu, klasicky používaného v designu salátů. Nejjednodušší způsob, jak udělat salát s hustou konzistencí dvou bílých sněhuláků, jako na fotografii níže, a přidat je "příslušenství" - čelenka z mrkve. Uvnitř těchto kuliček můžete dát nějaké nádivky: ořech, olivy nebo plátek rajčete, který přidá nějaké pikantní chuti.

Sněhulák ze salátu
Originální zimní snack - sněhuláci ze salátu

Nezasahujte do obrázků lahodných vánočních stromků ze zeleniny, ovoce, masa a sýrů řezaných metodami uvedenými na níže uvedených fotografiích. Není to těžké je vyrobit, ale podívejte se, jak efektivní je výsledek.

Toto rybí kosti může být jak nezávislou výzdobou, tak i dekorativní funkcí pro salát. Hlavním plusem je, že tento design vypadá velmi hezky a co nejrychleji - stačí jen strčit plátky na hůl.

Vánoční strom sýra s vlastními rukama
Etapy tvorby jednoduchého vánočního stromku sýra
Jedlé rybí kosti
Příklad jedlé rybí kosti
Ovocný strom s ovocem
Ovocný strom jistě potěší děti

Některé způsoby zdobení mohou být svěřeny dítěti. Takováto společná výzdoba salátů s vlastními rukama je dobrá volba pro shromáždění rodiny a společně se připravte na přátelské setkání nového roku. Pokud jste dosud nezkoušeli umění porce, pak krok-za-krokem instrukce s fotografií bude vaše práce trochu jednodušší.

Vytvořte salát (mimosa, například) ve formě rekreačních hodin z vajec a kousky mrkve. Nezapomeňte však na tuto verzi, protože takový dekor je omezen pouze vaší představivostí - šipky a čísla mohou být vyříznuty z jakéhokoliv vhodného potravinového materiálu.

Salát ve formě Silvestra
Příklad zdobení salátu ve formě novoročních hodin

Dalším novým, ale užitečným nápadem je použít zeleninu jako plísně, stejně jako u pepře na fotografii níže. Výsledkem je, že máme výborné koše, připomínající spálenou svíčku - obraz romantiky a báječné a veselé postavy a krásné detaily vytvořené samostatně posilují dětskou chuť k jídlu.

Plněné papriky ve formě svíček
Zajímavou možností - plněné papriky se salátem ve formě svíček

Salát lze také dát do poloviny rajčete, takže získá novou poznámku v jeho vkusu a servírování jistě potěší hosty shromážděné u vašeho stolu.

Plněné rajčata
Plněné rajčata mohou být zajímavé zdobit krevetou nebo ve tvaru Santa Claus

Důležitým úkolem při přípravě ruského svátku je rozhodnout, jak zdobit salát pod kožešinovým kabátem, protože je jedním z oblíbených pokrmů mnoha Rusů. Nabízíme několik zajímavých možností pro zdobení salátu pod kožešinovým pláštěm s fotografií.

Poradenství! Porcované a přesné porce bude příjemné pro mnoho hostů, kteří se v tomto receptu nelíbí bohatou omáčkou. Elegantní způsob, jak prezentovat pokrm, je šetrnější.

Dekorace salátů pod kožich
Chcete-li vyzdobit oblíbené saláty "pod kožešinovým kabátem", pomůže to fantázi

Další možností uspořádat sledě s červenou řepou - vyložit salátový vrstev v jednoduchém, ale zajímavé kremanku ve tvaru a horní doplněk složení lžíce červeného kaviáru a snítka zeleně.

Můžete dát sleď pod kožešinovým kabátkem a tím, že každá vrstva může být snadno vidět a míchat šalát sami. Takový krmivo rozhodně překvapí vaše blízké!

Dekor jídel ze zeleniny

Nejjednodušší způsob, jak krásně zdobit populární saláty v roce 2018 (fotografie jsou uvedeny níže) je zdobit je zeleninou. Kusy zeleniny neztrácejí světlost a nerozkládají se na povrchu misky, nejsou v salátu nutné, ale můžete.

Když vyložíte vánoční strom zeleniny, čerstvá brokolice vypadá velmi působivě. Ve vzhledu jsou její květenství velmi nafouklé a jasné a dávají vánočním stromům nádhernou barvu a texturu, chtějí se dotýkat a zkoumat. Podívejte se, jak vypadá neobvyklá a chutná zelenina vyložená ve formě stromu nového roku. Tuto metodu můžete použít pro dekoraci nebo vyzvat hosty, aby si vyrobili svůj vlastní salát tím, že si vybrali zeleninu, kterou mají rádi, a naplní je omáčkou z čeho vybírat.

Rybíz brokolice
Zde je takový chlupatý vánoční strom získaný z brokolice
Rybíz se zeleninou
Vánoční strom zeleniny - skvělý doplněk k novoročnímu stolu

Velmi dobře vypadající kombinace barev různých druhů zeleniny, které jsou uvedeny na kresbě na povrchu misky. Zdá se, že takový zálivka s rukama již nejsou vhodné v roce 2018, ale pamatujte, že všechny elegantní - jednoduše, a mnoho jídla jsou zdobeny kousky ovoce a zeleniny vypadají spíše elegantní a zajímavější než malované s různými omáčkami a složitých dílů.

Poradenství! Někdy stačí jen rozložit barevné ingredience v průhledné salátové misce, abyste získali velmi krásný a opravdu užitečný salát.

Salát ze zeleniny
Salát ze zeleniny vypadá vždy jasně, ale je velmi užitečný
Salátový věnec ze zeleniny
Salátový věnec ze zeleniny - jednoduché, ale elegantní novoroční jídlo

Zelení rozhodně stojí za to využít v dekoraci jídel v zimních dnech. Jeho barva osvěží silvestrovský stůl a prospěšné vlastnosti pomoci vyrovnat se s hmotností chutné, ale takový high-kalorie sváteční pokrmy. Na fotografii níže můžete vidět nádherné příklady Tato výzdoba stola.V navrhované možnosti uplatnění nejen bylinky, ale také tenké proužky mrkve, granátové jablko semen a oliv, krásně v kombinaci s nejvíce soukromých ruských salát složek.

Salát ve tvaru vánočního stromku zdobený koprem
Salát ve tvaru vánočního stromku může být zdoben koprem a doplněn jeho granátovým jádrem a kukuřicí

Výběr, jak zdobit saláty vlastním rukama, věnujte pozornost dekorativním prvkům zeleniny ve formě luxusních květin. Několik našich mistrovských kurzů s podrobnými pokyny a fotkami vám s tím pomůže.

Květina z mrkve
Vytvoření květiny z mrkve
Květina fenyklu
Vytvoření květiny z fenyklů vlastními rukama

Dekorace na resty a saláty mohou být vystřiženy z okurky, žampiony fenyklu, cibule, řepy a mrkvy, jablka. Vzhledem k příkladům takových ozdob, jste ohromeni jejich krásou a učíte se, jak je to snadné udělat, ještě více se divíte. Chcete-li květinám dát zimní náladu, můžete je lehce oprašit moukou nebo ozdobit kapkami bílé omáčky. Díky tomuto rozhodnutí budou vypadat vhodně na novoročním stole.

Vytvoření cibule
Vytvoření cibule

Elegantní porce novoročních pokrmů

Někdy chci vyzvednout salátový dresink, který si hosté budou vzpomínat s luxusem a kvalitou a na fotografii z oslavy roku 2018 vypadají krásně. Nepokoušejte se nadměrně zdobit takové pokrmy, pokuste se podávat jako restaurace.

Elegantně vypadají saláty s mořskými plody. Krevety lze jednoduše umístit na talíř a vypadat draho a elegantně a můžete si s nimi vytvořit kompletní kompozice. Podívejte se, jak snadné je udělat srdce ze dvou královských krevet umístěním na dřevěné špíz.

Srdce krevet
Srdce krevety vypadá draho a krásně

Některé pokrmy mají smysl v podobě "návrháře" - sady produktů, které si hosté mohou libovolně kombinovat. Vypadají esteticky příjemné a pomohou uspokojit ty nejnáročnější návštěvníky, kteří si často rádi vybírají jen některé součásti a již smíšené saláty nejí.

Výrobce salátů
Salátový designér ochutná různé hosty

Zajímá vás, jak se zdobí saláty s jejich vlastních rukou v roce 2018, viz foto návrhy různých provedení porce, a pak třídit je podle svého uvážení. Zajištění volného své vlastní představivosti, a velmi brzy budete si uvědomit, že vytvořit originální výzdobu dovolenou nejsou těžké, ale tento proces je velmi šťastný, protože se snaží pro své přátele, vytvořit náladu na celý rok!

Nastavení tabulky pro nový rok
Servírování stolu pro Nový rok může být cokoliv, ale především to musí být slavnostní
Novoroční pokládání
Příklad příchodu nového roku

Fotogalerie:

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli kliknutím na ikonu sociální sítě.

Připojte se do diskuse!

Měli bychom zajímat vaše názory, nechte svůj názor v komentářích.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: